خرید بیمه ثالث بدون واسطه از بیمه آسیا

بدون دغدغه و نگرانی بیمه کن!

1-

ثبت درخواست

برای خرید بیمه ثالث، فقط کافیه فرم مربوطه تو همین صفحه رو تکمیل کنی و اطلاعات خودرو و هویتی خودت رو  وارد کنی. این فرایند خیلی راحته و بیشتر از 5 دقیقه وقتت رو نمیگیره!

2-

تماس کارشناس با شما

بعد از اینکه اطلاعات خودت رو ثبت کردی، باید منتظر باشی تا کارشناس ما باهاتون تماس بگیره. تو این مرحله حق بیمه بصورت کامل و با اعمال تمامی تخفیفات به شما اطلاع رسانی میشه. حتی میتونی تو این مرحله تغییرات درخواستی خودت رو به کارشناس اعلام کنی تا در لحظه برات ثبت بشه!

3-

پرداخت از لینک و ارسال بیمه

تو مرحله آخر بعد از اعلام حق بیمه، کارشناس ما از طرف بیمه آسیا یک لینک برات ارسال میکنه و میتونی به راحتی با کلیک روی لینک وارد صفحه درگاه پرداخت بیمه آسیا بشی و حق بیمه رو پرداخت کنی. پس از پرداخت حق بیمه، نسخه آنلاین و PDF بیمه برات ارسال میشه 🙂

استعلام قیمت و صدور بیمه ثالث خودرو

بیمه شخص ثالث خودرو

کاربر گرامی، از طریق این فرم شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات خودروی خود نسبت به استعلام و صدور آنلاین بیمه شخص ثالث اقدام فرمایید. لازم به ذکر است پس از ثبت اطلاعات اولیه، تمامی اقدامات توسط کارشناسان بیمه آسیا نمایندگی میرشفیعی انجام خواهد شد و مراتب از طریق پیامک یا تماس تلفنی به شما اطلاع رسانی خواهد گردید.

نحوه محاسبه حق بیمه ثالث

اساس تعیین حق بیمه شخص ثالث و میزان پوشش مالی و جانی که به آن خواهیم پرداخت مبلغ تعیین‌شده برای دیه کامل یک انسان در ماه حرام است. هر ساله قوه قضائیه میزان مشخصی را به عنوان حق دیه کامل در ماه حرام اعلام می‌کند. در سال 1403 دیه کامل در ماه حرام 1 میلیارد و 600 میلیون تومان و در ماه غیرحرام 1 میلیارد و 200 میلیون تومان تعیین شده است. بر همین اساس حداقل پوشش مالی نیز در سال 1403، 40میلیون تومان تعیین شده است که یک چهلم دیه کامل در ماه حرام است. بیمه مرکزی بر اساس این مبلغ، حق بیمه‌ را به شرکت‌های بیمه ابلاغ می‌کند.