بیمه بدنه خودرو

کاربر گرامی، از طریق این فرم شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات خودروی خود نسبت به استعلام و صدور آنلاین بیمه بدنه اقدام فرمایید. لازم به ذکر است پس از ثبت اطلاعات اولیه، تمامی اقدامات توسط کارشناسان بیمه آسیا نمایندگی میرشفیعی انجام خواهد شد و مراتب از طریق پیامک یا تماس تلفنی به شما اطلاع رسانی خواهد گردید.

کاربرد بیمه بدنه چیست؟

در بیمه نامه بدنه ، وسایل نقلیه بیمه شده در مقابل خطرات اصلی سرقت، صاعقه، آتش سوزی، انفجار و تصادف تحت پوشش قرار گرفته و خسارت های جزئی و کلی وارد شده ناشی از خطرات اصلی به وسیله نقلیه بیمه شده اعم از دستمزد، تعمیرات و ارزش لوازم در صورتی که وسیله نقلیه به ارزش معاملاتی بازار بیمه شده باشد به قیمت روز حادثه پرداخت می شود. همچنین علاوه بر پوشش های گفته شده، می توانید خودروی خود را در مقابل خسارت های دیگر، با افزودن پوشش های اضافی بیمه کنید.

محاسبه قیمت بیمه بدنه

برای بیمه بدنه نمی‌توان قیمت مشخصی درنظر گرفت چرا که هیچ نرخ ثابتی از سوی بیمه مرکزی برای آن تعیین نمی‌شود. درواقع قیمت پایه‌ بیمه بدنه به ارزش خودرو بستگی دارد و بر اساس آن محاسبه می‌شود. از طرفی هزینه پوشش‌های اضافی که متقاضیان بیمه بدنه خودرو خریداری می‌کنند در هر شرکت بیمه ممکن است متفاوت باشد.

عواملی که در محاسبه بیمه بدنه تاثیرگذار هستند، عبارتند از:

  • اطلاعات مربوط به خودرو مانند سال ساخت، نوع خودرو، کاربری، قیمت خودرو و تعداد سیلندر
  • خریدن پوشش‌های اضافی
  • تخفیف‌هایی که به بیمه بدنه تعلق می‌گیرد مانند تخفیف بیمه عمر و پس انداز، صفر کیلومتر، تخفیف خرید نقدی، تخفیف عدم خسارت یا تخفیف مربوط به قیمت خودرو

استعلام قیمت و صدور بیمه بدونه خودرو